Team

Wilmine van den Bosch / Voorzitter

Portefeuillehouder Politiek & Jongerenorganisaties

 

voorzitter@jongeklimaatbeweging.nl

Lydia Sprengers / Secretaris

Portefeuillehouder Communicatie

 

secretaris@jongeklimaatbeweging.nl

Esmeralda Hamelaar / Penningmeester

Portefeuillehouder Financiën

 

penningmeester@jongeklimaatbeweging.nl

Thomas Tuerlings / Algemeen bestuurslid

Portefeuillehouder Politiek en Jongerenorganisaties

 

politiek@jongeklimaatbeweging.nl

Kai Bhawanibhiek / Algemeen bestuurslid

Portefeuillehouder Continuïteit en diversiteit

 

diversiteit@jongeklimaatbeweging.nl

Simon Bushell / Algemeen bestuurslid

Portefeuillehouder Evenementen

 

evenementen@jongeklimaatbeweging.nl

Werkgroep Jonge Klimaattop

De Jonge Klimaattop wordt georganiseerd door een werkgroep van 11 enthousiaste jongeren.

 

evenementen@jongeklimaatbeweging.nl

werkgroep communicatie
Werkgroep Communicatie

De werkgroep Communicatie bestaat uit drie meiden(van links naar rechts:  Amy Liebregts, Eva Troost en Isa Beauchampetmet ieder een verschillende achtergrond.

 

communicatie@jongeklimaatbeweging.nl

Snapseed
Werkgroep Public Affairs

Om de relatie met onze stakeholders optimaal te houden, is de werkgroep Public Affairs opgericht. De werkgroep Public Affairs bestaat uit drie jongeren(van links naar rechts): Nick HoogedoornHannah Prins en Tess Moonen.

 

info@jongeklimaatbeweging.nl

X